Vážení přátelé,
je nám ctí Vám představit grafické studio Divus, které je k dispozici při zajištení vizuální prezentace rozmanitých aktivit. Staráme se především o ucelený, ojedinělý ale smysluplný výraz všech komponentů a materiálů, které spolu skládají tvář organizace, firmy, jednotlivce nebo jejich aktivit.

Studio Divus je připraveno pro Vás navrhnout nebo vyvinout ojedinělý návrh prezentace nebo celého prezentačního cyklu všech druhů vizuálních materiálů. Realizujeme pro naše klienty kompletní řešení i jednotlivé kroky. Pro práci využíváme spojení nejmodernějších a klasických technologií, což umožnuje širokou škálu výsledných produktů. Výsledkem naší práce jsou především produkční, tiskové a digitální projekty. Od propagačního materiálu, plakátu, katalogu, knihy, přes návrhy a realizace plošné i prostorové prezentace v interiéru nebo exteriéru po digitální zpracování obrazu nebo publikování na internetu.

Mimo klasickou grafickou a polygrafickou činnost se u nás plně rozvinula i realizace digitálních filmových projektů, včetně střihu, ozvučení a animace. Tyto nové technologie používáme i pro tvorbu webových stránek a firemních prezentací.

Naší předností je komplexnost zpracování celého projektu či konkrétního zadání. Klient pouze koriguje práci ke své spokojenosti a výsledek je mu dodán "na klíč".

Celý projekt Divus v sobě zahrnuje Divus nakladatelství, vydavatele kulturních a převážne výtvarných publikací, časopisu současného umení Umělec a revue Divus, ale také Eastern Alliance, která se věnuje netradičním výstavním, hudebním nebo performačním aktivitám se zahraniční působností. Tohoto potenciálu samozřejmě využívá i studio Divus a při plnění výjimečných přání klientů spolupracuje s předními zajímavými osobnostmi z oblasti umění a kultury.

Pracovníci studia Divus s Vámi rádi proberou problematiku Vašich záměrů a jejich prezentace. Studio Divus je připraveno ihned začít s realizací konkrétních projektů.

S pozdravem členové studia Divus